Informacje, promocje, spotkania

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o wydarzeniach z udziałem Mietka Jureckiego, mieć możliwość nabywania płyt nagrywanych przez Mietka i gadżetów dotyczących Artysty w promocyjnych cenach, oraz mieć możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z Artystą on line i na żywo, to napisz na adres mietek@jurecki.art.pl np. poniższy tekst:

„Chcę otrzymywać wiadomości o wydarzeniach z udziałem Mietka Jureckiego”

Twój adres e-mail podlega ochronie danych osobowych (RODO).

Warunki kolejnych promocji dla osób które podejmą opisaną powyżej decyzję, zostaną ogłoszone niebawem.

===

Przekazuję  Państwu w 2023 r tradycyjne życzenia zdrowia szczęścia itd. Oprócz tego życzę Państwu dużo radości i wzruszeń podczas słuchania pięknej muzyki. 

===

Zakończyliśmy przyjmowanie materiałów filmowych potrzebnych do realizacji teledysku piosenki „Żegnaj”. Obecnie trwa przegląd Waszych materiałów pod kątem zawartości, jakości technicznej i przydatności do produkcji video. Serdecznie dziękuję wszystkim którzy przysłali swoje dzieła. Mam nadzieję, że wszystkie Wasze prace znajdą się w teledysku.

======

Zapraszam użytkowników mojej strony internetowej do współtworzenia teledysku do piosenki „Żegnaj” z mojej płyty „Telefon zaufania”. Wyobrażam sobie, że część teledysku będzie składała się z Waszych filmów wyprodukowanych przy pomocy Waszych telefonów komórkowych. Zawartość obrazów sfilmowanych przez Was zależy tylko od Waszej wyobraźni zainspirowanej treścią tekstu piosenki. Czas Waszego filmu jest dowolny, ponieważ będziemy montować teledysk z fragmentów Waszych prac. Podczas kręcenia Waszych filmów proszę trzymać Wasz telefon komórkowy poziomo, abyśmy mogli wykorzystać w teledysku pełny ekran. Proszę też o ustawienie w telefonie obrazu o najwyższej rozdzielczości. Termin nadsyłania Waszych prac upływa 15 kwietnia 2022. Wasze prace proszę przysyłać bezpośrednio na mój adres e-mailowy lub za pośrednictwem We Transfer. Autorzy fragmentów filmowych wykorzystanych w teledysku zostaną wymienieni z imienia i nazwiska w opisie videoclipu, dlatego do wysyłanego filmu proszę dołączyć zapis o treści „Zgadzam się na użycie filmu mojego autorstwa w teledysku do piosenki „Żegnaj” Mietka Jureckiego” oraz na wymienienie mojego imienia i nazwiska w opisie teledysku”.

Życzę miłej zabawy!

Mietek Jurecki

===

ZWYCIĘZCĄ KONKURSU ZOSTAŁ DAMIAN CHABROS! GRATULACJE! TO OPRACOWANIE ZOSTANIE UMIESZCZONE JAKO BONUS NA MOJEJ NAJNOWSZEJ PŁYCIE.

====

Zakończył się konkurs polegający na wykonaniu własnej wersji mojej piosenki „Nie wszyscy umierają”. Dziękuję tym którzy pochylili się nad tym utworem i wzięli udział w konkursie. Szczególnie zachwyciła mnie jedna wersja utworu. Właśnie wysłałem do jej autora prośbę o możliwość podania jego imienia i nazwiska (RODO :) Niebawem zaproponuję Państwu udział w innym przedsięwzięciu.

=====

poniżej wcześniejsze informacje:

======

Osobom biorącym udział w konkursie na ponowne nagranie piosenki „Nie wszyscy umierają” przypominam, że termin nadsyłania 

Waszych prac upływa 22 lutego o godz. 24.00. Prace proszę przesyłać w formie mp3 na mój adres internetowy.
===
KONCERTY PRZENIESIONE!!!
Zapraszam na moje koncerty autorskie
- 24 lutego o godz. 19.00 do klubu BLUE NOTE w Ponaniu przy ul. Kościuszki 57
- 25 lutego o godz. 19 do Wolsztyńskiego Domu Kultury ul. 5 stycznia 20
- 26 lutego do o godz. 19.00 do Żagania, do klubu  ELEKTROWNIA, ul. Konopnickiej 51
- 27 lutego o godz. 19.00 do Zbąszynka, do ZBĄSZYNECKIEGO OŚRODKA KULTURY przy ul. Wojska Polskiego 18.
Zagram tam koncerty autorskie. Szczegółowe informacje można znaleźć na facebook`u na stronie 
AGENCJA kropka CZARNE. MLEKO
W Poznaniu i w Żaganiu (tylko tam są takie możliwości) zapraszam osoby zarejestrowane na mojej stronie na 
kawę lub herbatę i ciastko.
=====

Dość długo nie odzywałem się do Państwa, ale mnie również dopadła broń biologiczna, która stała się obecnie najpopularniejszą chorobą na świecie. Dzięki skutecznym sposobom lekarzy wyklętych, czyli Amantadynie, wracam już do formy sprzed choroby. Właśnie rozpoczynam pracę nad nową płytą Budki Suflera.

===

Mam nadzieję, że osoby które zadeklarowały chęć udziału w konkursie na nagranie piosenki „Nie wszyscy umierają”, mają już pomysły na nagranie tego utworu w diametralnie inny sposób. Jest jeszcze trochę czasu i jestem przekonany, że zaskoczycie mnie swoimi pomysłami.

Powodzenia!

===

Ponieważ zbliża się czas wręczania prezentów, więc przy tej okazji chciałbym wspomnieć, że mój album „Telefon zaufania” może stać się dla miłośników muzyki dobrym i trafionym prezentem świątecznym zarówno z okazji św. Mikołaja jak i pod choinkę. Osoby zarejestrowane na mojej stronie https://jurecki.art.pl/informacje-promocje-spotkania/ w dniach od 6 do 24 grudnia mogą nabyć album ze zniżką w wysokości10 zł. Chęć zakupu ze zniżką zarejestrowane osoby mogą zgłosić na mietek@jurecki.art.pl . Telefon zaufania” można nabyć również tutaj:

https://www.empik.com/telefon-zaufania-jurecki-mietek,p1286428221,muzyka-p

https://allegrolokalnie.pl/zamowienie/2f9a8052-41dd-413c-ab4e-71e10529f6f2?login=success

===

OGŁASZAM KONKURS 

https://jurecki.art.pl/konkurs/

===

18.12.2021 r zagram w Szczecinie. Tam również zapraszam osoby zarejestrowane na mojej stronie www na darmową kawę lub herbatę i coś słodkiego.

===

Pragnę poinformować, że trzy pierwsze osoby, które zdecydowały się na otrzymywanie takich wiadomości, otrzymały album „Telefon zaufania” za darmo! Natomiasy kolejne trzy osoby zapłaciły za album „Telefon zaufania” 20 zł mniej.

===

W połowie grudnia 2021 wszystkie osoby które są zarejestrowane i zarejestrują się na mojej strhttp://jurecki.art.pl/informacje-promocje-spotkania/onie internetowej https://jurecki.art.pl/informacje-promocje-spotkania/ do 15 grudnia 2021 r, otrzymają półplayback utworu „Nie wszyscy umierają”. Dwa tygodnie później zainteresowane osoby będą mogły otrzymać ślady wszystkich instrumentów które nagrałem w tym utworze. Potem ogłoszę konkurs z nagrodami!

===

Informuję, że zgodnie z obietnicą udostępniłem użytkownikom mojej strony półplayback piosenki „Nie wszyscy umierają”. O zasadach konkursu dotyczącego tej piosenki poinformuję niebawem. Natomiast wszystkim zarejestrowanym na mojej stronie www, oraz tych którzy do 24 grudnia zdążą się zarejestrować na https://jurecki.art.pl/informacje-promocje-spotkania/ przekażę półplayback do świątecznej piosenki „Witaj Jezu malusieńki”, abyście mogli Państwo nucić tę piosenkę w świąteczny czas.

===

11 grudnia 2021 zagram koncert w Zakopanem w kultowym miejscu https://www.facebook.com/events/276918591037768?ref=newsfeed Wszystkich zarejestrowanych na mojej stronie www, oraz tych którzy do 10 grudnia zdążą się zarejestrować na https://jurecki.art.pl/informacje-promocje-spotkania/ i zaplanują przyjazd do Zakopanego, zapraszam na ten koncert bez biletu oraz dodatkowo stawiam kawę lub herbatę i szarlotkę lub sernik :)