Koncerty z piosenkami Mietka

OFERTA KONCERTOWAjurecki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą koncertową  charakterystycznego polskiego muzyka, który oprócz muzyki stworzył własną legendę.

Mietek Jurecki – od 45 lat  muzyk – multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer, zwycięzca festiwali rockowych, popowych i jazzowych, posiadacz wszystkich możliwych do zdobycia polskich nagród muzycznych, Muzyk nagrał ponad 300 płyt z największymi polskimi wykonawcami. Duża część tych pozycji wydawniczych uzyskała status Multiplatynowej Płyty.

KOSZULKAMietek Jurecki jako muzyk podczas swojej kilkudziesięcioletniej kariery zagrał z większością polskich wykonawców. Poza tym skomponował i nagrał swoje piosenki zarówno dla Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Ireny Santor, Danuty Błażejczyk, Wojciecha Gąssowskiego, Felicjana Andrzejczaka, Marka Torzewskiego, jak i Budki Suflera, Perfektu, Stachurskiego, Tercetu Egzotycznego, zespołu BayerFull i wielu innych wykonawców.

Podczas swojego koncertu autorskiego Mietek Jurecki śpiewa i gra na żywo z towarzyszeniem komputera swoje piosenki skomponowane dla różnych wykonawców, komentując jednocześnie ich powstanie i związane z tym wydarzenia oraz sytuacje. Mamy więc możliwość uczestniczenia w nieopowtarzalnym koncercie autorskim o szerokim spektrum muzycznym połączonym z profesjonalizmem wykonawcy.

Zapraszamy więc do świata muzyki Mietka Jureckiego!

 Obszerna biografia, dyskografia   oraz fragmenty koncertów Artysty  na www.jurecki.art.pl.

   organizacja koncertów

mietek@jurecki.art.pl

661512345

RIDER TECHNICZNY

 

plakat_a4_krzywe